Restauracjo-Kawiarnia w Radomiu

Restauracjo-Kawiarnia Różany Gościniec

Szukasz fajnego miejsca do spędzenia wolnego czasu ze znajomymi przy pysznej kawie?

Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracjo-kawiarni w Radomiu przy ul. Zagłoby 2. Nasza kawiarnia to idealne miejsce na przerwę i odpoczynek. Cisza spokój oraz miła atmosfera sprzyja spotkaniom biznesowym a doskonałe trunki i desery umilą każde spotkanie. W naszej restauracjo-kawiarni znajdą Państwo ogromny wybór herbat i kaw oraz napoi zarówno na ciepło jak i na zimno. Miła i sprawna obsługa oraz przyjemna atmosfera dopełnią wrażenia z wizyty. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 20.00, sobota – niedziela w godzinach 12.00 – 21.00. Zachęcamy również do składania rezerwacji dzwoniąc na nr stacjonarny tel. 48 332 18 46.

Wyśmienita kawa

Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszej aromatycznej kawy. Espresso, Late, Mocha i wiele więcej.  Jeśli jesteś koneserem dobrej kawy to nasza restauracja cie nie zawiedzie. Zapraszamy na kawę.

Doskonałe drinki

Duży wybór doskonały smak i fantastyczny wygląd. Czyli wszystko to co sprawia, że drink jest wyjątkowy.  W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa szereg znanych i docenionych drinków, które nie tylko doskonale orzeźwią ale również wprowadzą nasz w doskonały nastrój. Zapraszamy!
Do zobaczenia przy barze.