Restauracja w Radomiu – Restauracja Różany Gościniec

Restauracja w centrum Radomia

Restauracja Różany Gościniec jest usytuowana w centrum Radomia przy ul. Rynek 12/14. To idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi i znajomymi jak również rodzinne wypady i spotkania biznesowe.  Dowiedz się więcej o naszej Restauracji odwiedzając zakładkę o nas. Sprawdź również nasze doskonałe menu oraz listę świadczonych usług (jedzenie z dowozem, organizacja imprez okolicznościowych i wiele więcej). Skosztuj naszych pysznych potraw już dziś. Zapraszamy do naszego lokalu. Do miłego zobaczenia.

Oferta:

  • restauracjo-kawiarnia
  • catering
  • organizacja imprez okolicznościowych
  • jedzenie z dostawą do domu
  • wynajem sali

Oferta restauracji dla firm

to głównie imprezy integracyjne, a także catering. Organizacje NGO współpracują z restauracją podczas organizacji szkoleń, eventów, festynów. Samorząd zleca dostawę wyżywienia do różnych instytucji. Każda z tych grup klientów wymaga przygotowania specjalnej oferty.

Stowarzyszenie prowadzi również działalność w ramach realizacji własnych celów statutowych, którą obejmuje dożywianie dzieci w przedszkolach, żłobku, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy i innych organizacji społecznych.

Do realizacji zamówień potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Restauracja dysponuje również dwoma samochodami, co znacznie ogranicza ryzyko niepowodzeń w realizacji zleceń dotyczących dowozu cateringu.

Różany Gościniec to Restauracja rodzinna

Restauracja Różany Gościniec w Radomiu to restauracja rodzinna przygotowana z myślą o najmłodszych. Znajdą tu Państwo wyśmienite menu dla waszej pociechy. Nasz lokal to nie tylko pyszne dania dla najmłodszych. Restauracja jest przygotowana w taki sposób aby dzieci się ta nie nudziły a rodzicie mogli spokojnie dokończyć posiłek.

 

RESTAURACJA RÓŻANY GOŚCINIEC TO DOSKONAŁA POLSKA KUCHNIA BEZ KONKURENCJI! DOSKONAŁE MENU W DOBREJ CENIE. ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!