Catering dla firm – Radom

Wyśmienity catering w dobrej cenie

Restauracja Różany Gościniec oferuje doskonały catering w przystępnej cenie. Twoje ulubione dania z dostawą do domu lub pracy. Nie bez powodu nasi klienci docenili nasze usługi cateringowe. Zawsze staramy się sprostać największym wymaganiom naszych klientów. Nasze potrawy są wyśmienite a produkty zawsze świeże i apetyczne.

Nasza oferta dla firm

Oferta dla firm to głównie imprezy integracyjne, catering w tym dostarczanie posiłków do miejsc pracy. Kameralność wnętrza naszej restauracji i jakość obsługi sprzyjają atmosferze organizacji wydarzeń biznesowych w każdej formule. Restauracja to miejsce do swobodnych rozmów biznesowych przy śniadaniu, lunchu lub kolacji. Pomieszczenia restauracji tworzą funkcjonalną przestrzeń do indywidualnej aranżacji bankietów i imprez firmowych.

Kanapki na każdą okazję

W naszej ofercie cateringowej znajdą Państwo również zestawy kanapek na każdą okazję. Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z przygotowanymi zestawami kanapek oraz z ich cenami. Na życzenie klienta możemy dowolnie zmodyfikować zamówienie.

Catering na Wigilię, Boże Narodzenie i inne okazje

Szukasz dogodnego miejsca na organizację imprezy wigilijnej dla rodziny lub firmy? Przygotowaliśmy dla Państwa aż 9 różnych zestawień wigilijnych do dowolnej modyfikacji. Mają Państwo również możliwość stworzenia własnego menu.

RESTAURACJA RÓŻANY GOŚCINIEC TO DOSKONAŁA POLSKA KUCHNIA BEZ KONKURENCJI! DOSKONAŁE MENU W DOBREJ CENIE. ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!